Instaluj.sk » Hry » Akčné hry » Atomový míč 2

Atomový míč 2

Atomový míč 2 najnovšia verzia
Hra Atómový loptu 2 vám umožní byť súčasťou najzábavnejšie demolácie všetkých čias. Vyhoďte do povetria všetko okolo vás. Pomocou guľou musíte zničiť množstvo horľavých vecí - rakety, bomby, ohnivé gule a ďalšie výbušné materiály. Nie je to ale tak jednoduché! Každú úlohu si žiada osobitný prístup. Hra Atómový loptu 2 je senzačný zmes hlavolamov, skvelé 3D grafiky a vynikajúca hratelnosti.

Táto hra predstavuje to najlepšie zo starého dobrého Arkanoid, navyše na vás čaká 3D hlavolam. V každom kole sú rôzne druhy tehál a niektoré z nich sa nedajú zničiť priamo. Musíte zasiahnuť určité miesto konštrukcie, aby ste vyvolali explóziu. Je treba s rozvahou využiť možnosti, ktoré vám každé kolo ponúka, a zbierať množstvo vylepšení.

Ve dvesto strhujúcich kolesách budete čeliť stále zložitejším úlohám. Konštrukcia budú stále prepracovanejšie a budú obsahovať viac druhov tehál, ktoré vám vaša úloha sťažuje. Veľa zábavy zaručené!

V hre na vás čaká-

200 úžasných atómových 3D kolies!

Množstvo spôsobov konštrukcie!

Vysoké herné napätie!

8 rôznych herných prostredí!

Jedinečné zvláštne efekty

Denná aj nočná kolaPožiadavky-Windows 95/98/ME / NT/2000/XP/Vista, procesor 650 Mhz a vyšší, 128 MB RAM, 32 MB grafická karta. Doporučená je myš a zvuková karta.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: Špidla Data Processing
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 381
Stiahnutia celkovo: 672
Operačný systém: Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/Vista
Veľkosť: 13,74 MB
Dátum vydania: 18.03.2011

Nebaví vás už sťahovať kopu megabajtov ? Na našej stránke zahraj.sk si môžete zahrať akčné hry zadarmo a hneď, bez inštalácie !

Ďalšie kvalitné hry na stiahnutie si môžete pozrieť na stránke GameZona.sk

Komentáre

Podobné programy