Instaluj.sk » Hry » Hazardné hry » Legendy Avalonu Solitaire

Legendy Avalonu Solitaire

Legendy Avalonu Solitaire najnovšia verzia
Osamelý rytier z Kamelotu blúdi krajinou. Pomôžte mu nájsť relikviu, ktorá môže zachrániť tisícky ľudských životov!

Po Pláni Avalonu sa trmácí osamelý jazdec. On i jeho kobyla sú vychudnutí na kosť. Majú v nohách tisíce mil Je tomu už niekoľko rokov, čo sa spoločne vydali na cestu do neznáma. Prejazdil krížom krážom takmer celú krajinu. Navštívili desiatky miest i dedín. Ale až teraz sa na ne konečne pousmial šťastie a našli to, čo hľadali a ndash; magickú kartu. Jednu z mnohých. Ešte ich niekoľko chýba, a tak je koniec ich strastiplnej púti stále v nedohľadne. Pomôžte im v ich hľadaní. Pokúste sa zozbierať všetky stratené karty starých druidov!

Vyzkoušejte Si jednu z najobľúbenejších kartových hier na svete. Vašou úlohou je odstrániť všetky karty z hrania plochy skôr, než si otočíte všetky karty z balíčka. Čím viac kariet sa zbavíte, tým vyššia bude vaša skóre. Hra je rozdelená do kapitol. V každej etape musíte splniť iné kritériá a ndash; získať určitý počet bodov, poskladať postupku niekoľkých kariet v rade za sebou, atď Za usporené herné bodíky môžete nakupovať v čarodejníckom obchode rôzne artefakty, ktoré vám uľahčia postup v hre. Poďte si zahrať netradičný Solitaire!

Čaká na vás-

Jednoduchá pravidla

Krásna grafika

Zábava na desiatky hodin


Požadavky-Windows XP/Vista/7/8, procesor 1 GHz a vyšší, 256 MB RAM, DirectX, 58 MB voľného miesta na disku. Doporučená je myš a zvuková karta.Informácie o súbore:

Licencia: zdarma na vyskúšanie
Výrobca: Špidla Data Processing
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 576
Stiahnutia celkovo: 695
Operačný systém: Windows XP/Vista/7/8
Veľkosť: 48,72 MB
Dátum vydania: 2.09.2013

Nebaví vás už sťahovať kopu megabajtov ? Na našej stránke zahraj.sk si môžete zahrať hry v kasíne zadarmo a hneď, bez inštalácie !

Ďalšie kvalitné hry na stiahnutie si môžete pozrieť na stránke GameZona.sk

Komentáre

Podobné programy