Instaluj.sk » Podnikanie a Kancelária » CAD Systémy » progeCAD Professional 2013 CZ

progeCAD Professional 2013 CZ

progeCAD Professional 2013 CZ najnovšia verzia
progeCAD Professional je špičkový 2D/3D CAD softvér, ktorý je určený predovšetkým pre 2D kreslenie. Aplikácie rovnako ako všeobecne známy AutoCAD ukladá a otvára výkresy vo formáte -.dwg/-.dxf, vie tiež priamo otvoriť -.dgn/-.dwg/-.dxf súbory vytvorené v aplikáciách Microstation a AutoCAD 2013 a jeho nižších verzích.

progeCAD Professional navyše umožňuje uloženie výkresov i vo formáte starších verzií AutoCAD, čím je zaistená dokonalá kompatibilita medzi programami progeCAD a AutoCAD.Při zakúpenie plnej verzie obdržíte aj konvertor PDF výkresov na klasické DWG výkresy, ktoré je možné spätne upravovat.

Dále je súčasťou programu iCADLib správcu blokov s viacerými ako 22 000 bloky, nástroj pre vektorizáciu naskenovaných dokumentov a doplnok Google EarthTM pre publikáciu. progeCAD ponúka množstvo funkcií ako napr expresné nástroje, ACIS objemové modelovanie, fotorealistické renderovanie, PDF, DWF, JPG tlač, správca rastrových obrázkov, prechod farby, šrafy, polygonálne výrezy, eTrack (OTRAS a ndash; objektovej trasovanie), polárne trasovanie, EasyArch doplnok pre architektov, prispôsobenie pomocou VB, VBA, C LISP, DRX C (ARX), SDS C (ADS).Informácie o súbore:

Licencia: zdarma na vyskúšanie
Výrobca: SoliCAD
Jazyk: Český, Anglický
Stiahnutia za týždeň: 1203
Stiahnutia celkovo: 1335
Operačný systém: Windows XP/Vista/7/8
Veľkosť: 296,96 MB
Dátum vydania: 30.09.2013

Komentáre

Podobné programy