Instaluj.sk » Hry » Akčné hry » Šťávomat

Šťávomat

Šťávomat najnovšia verzia
Každý farmár chce vedieť vypestovať kukuričné ​​klasy o veľkosti dospelého muža, tekvica vážiaci cez jeden metrák, uhorky o dĺžke dva metre. Mne sa to podarilo. Stačilo použiť špeciálny postrek a cez noc mi na záhradke vyrástlo ovocie a zelenina gigantických rozmerov. Tento veľkolepý objav mal však jednu malú vadu. Všetky chemicky ošetrené plodiny sa prebudili k životu a začali ma ohrozovať na živote. Chtiac-nechtiac som preto musel tento rok žať svoju úrodu s puškou v ruke. Vydajte sa na lov agresívneho ovocia i zákerné zeleniny!

Chcel som iba trochu pomôcť svoje rodinné biofarmě. Rozhodol som sa vyskúšať extra účinný chemický postrek, ktorý testovala neďaleká výskumné laboratórium. Zázračná esencia mala urýchliť rast všetkých rastlín a zaručiť mi tento rok bohatší úrodu. Efekt bol skutočne poznať. Už po pár hodinách sa veľkosť poľnohospodárskych plodín takmer zdvojnásobila. a scaron; těstím celý bez seba som vtedy ľahli do postele do svojej postele a sníval o tom, ako sa zo mňa čoskoro stane milionář.

Druhý deň ma však čakalo nemilé prekvapenie. Kukuričné ​​klasy, tekvica, uhorky a ďalšie poľnohospodárske plodiny cez noc ožili a začali útočiť na všetko živé! Neváhal som ani sekundu. Schmatol som svoju zaprášenú guľovnicu po dedkovi a šiel som si uloviť svoju tohtoročnú úrodu, ktorá pobehovala po okolí a útočila na každého, kto sa jej priplietol do cesty.

Čeká na vás-

Roztomilá strieľačka vhodná aj pre děti

Trefuj oživená zeleninu

vylepšuj svoje zbraně

Ubráň seba aj svoju farmu!

Požadavky-Windows XP/Vista/7, procesor 1.0 GHz a vyšší, 512 MB RAM, DirectX, 200 MB voľného miesta na disku. Doporučená je myš a zvuková karta.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: Špidla Data Processing
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 971
Stiahnutia celkovo: 1329
Operačný systém: Windows XP/Vista/7
Veľkosť: 59,19 MB
Dátum vydania: 20.07.2012

Nebaví vás už sťahovať kopu megabajtov ? Na našej stránke zahraj.sk si môžete zahrať akčné hry zadarmo a hneď, bez inštalácie !

Ďalšie kvalitné hry na stiahnutie si môžete pozrieť na stránke GameZona.sk

Komentáre

Podobné programy