Instaluj.sk » Hry » Akčné hry » Stranglehold

Stranglehold

Stranglehold najnovšia verzia




Popis PC Stranglehold-Hlavným hrdinom hry je, rovnako ako v trháku Hard Boiled, inšpektor Tequila, ktorému v hre prepožičal hlas, podobu i všetky pohyby známy herec Chow Yun-Fat (rovnako ako vo filme). Príbeh tentokrát zavedie inšpektora Tequilu do Chicaga a Hong-Kongu, čo sú dve hlavné herné lokácie, ktoré vďaka použitej Unreal 3 Engine technológií a fyzikálnemu enginu Havok ponúka nevídanú mieru interakcie, hlavne čo sa možnosti deštrukcie týče.

Zničit ide proste úplne všetko, respektíve ktorýkoľvek objekt v lokácii, čo je základom celej vizuálnej show, ktorú hra predvádza. Vizuálnu atraktivitu hry však nemá na svedomí len detailná grafika, interaktívne herné prostredie a veľa efektov, ale i sám John Woo, ktorý sa na vývoji hry podieľal hneď v niekoľkých oblastiach (scenár, choreografia, kamera).

Spíše Než hru pripomína dielo film s nepretržitou akcií, kedy hlavný hrdina bez prerušenia vyprázdňuje zásobníky do nepriateľov, zatiaľ čo sa hojdá na lustra, využíva pohybujúce sa objekty, skáče do priestorov, predvádza kotúle, alebo trebárs využíva zábradlí.

Co sa samotného príbehu týka, ide o obvyklú o morálnu dilemu drsného policajta s krehkou dušou. Ruská mafia mu v Chicagu unesie ex-manželku. Tequila bude nútený vynaložiť obrovské úsilie na záchranu a zároveň si dávať pozor, aby pritom neprekročil hranice zákona.



Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: Midway
Jazyk: Anglický
Stiahnutia za týždeň: 428
Stiahnutia celkovo: 673
Operačný systém: Windows XP/Vista/7
Veľkosť: 1,96 GB
Dátum vydania: 23.05.2011

Nebaví vás už sťahovať kopu megabajtov ? Na našej stránke zahraj.sk si môžete zahrať akčné hry zadarmo a hneď, bez inštalácie !

Ďalšie kvalitné hry na stiahnutie si môžete pozrieť na stránke GameZona.sk

Komentáre

Podobné programy