Instaluj.sk » Hry » Stratégie » U nás v pravěku

U nás v pravěku

U nás v pravěku najnovšia verzia
Za dávnych čias existovala báječná civilizácie. Ľudia budovali mesta av mieri vychovávali deti, ale len do okamihu, než sa prebudila sopka Boggo.

Po osudnej erupcii bolo nebo v jednom ohni, krajina sa chvela az oceánu sa vzdula obrie vlna. V okamihu bol ostrov v troskách. Ľudia prišli o svoje domovy, nástroje, políčka aj kúzelné totemy, ktoré im dávali silu rôznych remesiel. Vśetko bolo stratené v priebehu niekoľkých krátkych minut.

Nyní tento neveľký kmeň musí opäť uchopiť život do vlastných rúk, zbudobav osady, zaľudniť ostrov a znova sa naučiť základným zručnostiam, ktoré im pomôžu prežiť. A vy budete ich náćelníkem.

Postavte znova dedine, dohliadnu na zdravie a šťastie ich obyvateľov. Buďte tým najlepším náčelníkom, ktorý kedy kráčal po zemeguli. Všetky nádeje sa upierajú k vám. Nesklamte tieto sympatické domorodcov a poďte im na pomoc. Skvele sa pri tom pobavíte!

Těšit Sa môžete na-

Obnova zničenej civilizace

Úchvatné minihry

Upraviteľné postavy

Objavovanie řemesel

Výstavba totemů

Požadavky-Windows XP / Vista, procesor 800 MHz a vyšší, 256 MB RAM, DirectX 8.1, 145 MB voľného miesta na disku. Doporučená je myš a zvuková karta.
Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: Špidla Data Processing
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 451
Stiahnutia celkovo: 674
Operačný systém: Windows XP/Vista
Veľkosť: 93,98 MB
Dátum vydania: 6.05.2011

Nebaví vás už sťahovať kopu megabajtov ? Na našej stránke zahraj.sk si môžete zahrať strategické hry zadarmo a hneď, bez inštalácie !

Ďalšie kvalitné hry na stiahnutie si môžete pozrieť na stránke GameZona.sk

Komentáre

Podobné programy