Instaluj.sk » Podnikanie a Kancelária » CAD Systémy » VariCAD

VariCAD

VariCAD najnovšia verzia
VariCAD je navrhnutý ako vysoko interaktívne a ľahko ovládateľný softvér, ktorý svojimi funkciami pokrýva požiadavky konštruktérov. VariCAD je obľúbený pre svoju rýchlosť, kompaktnosť, ľahké ovládanie a nízke nároky.

Systém je dodávaný ako jeden balík, kompletne so všetkými modulmi v jednej cene, ktorá predstavuje pre konštruktéra vysoko výhodnú investíciu so skvelým pomerom medzi cenou a výkonom. Medzi štandardné moduly VariCAD patrí 3D modelovanie, 2D kreslenie, asociatívne kótovanie, knižnice strojných súčastí, knižnice symbolov a blokov a početné nástroje pre prácu s negrafickými informáciami (archív, pečiatky, kusovníky, správa súborov výkresov, -). Podpora rozsiahlych zostáv. Výpočty strojných súčastí bežne užívaných v strojárstve, vrátane výpočtov kvadratických momentov plochy a modul prierezu v ohybe k osiam, výpočet objemu, hmotnosti, ťažiska a veľkosti povrchu telies a momentu zotrvačnosti telies, výpočty rozvinov a kolízie těles.

VariCAD je prekladaný aj pre mnoho distribúcií Linuxu napr - Debian 3.1, Fedora Core 3, Fedora Core 4, RedHat Enterprise 3.0, RedHat Enterprise 4.0, SUSE 9.0 atď Viac nájdete na stránkach výrobcu.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: VariCAD
Jazyk: čeština, angličtina
Stiahnutia za týždeň: 895
Stiahnutia celkovo: 1168
Operačný systém: Windows XP/Vista/7
Veľkosť: 65,47 MB
Dátum vydania: 28.03.2012

Komentáre

Podobné programy