Instaluj.sk » Vzdelávanie » Matematika a fyzika » VIKLAN Jednotky

VIKLAN Jednotky

VIKLAN Jednotky najnovšia verzia
Prevod najrôznejších jednotiek, výpočty obrazcov, telies a fyzikálne výpočty.

Stane Sa Vám občas, že si nemôžete spomenúť, ako rýchlo previesť potrebné kilojouly (kJ) na kilokalórie (kcal) - Potrebujete rýchlo a spoľahlivo previesť výkon v kW (napr. vášho vozidla) na výkon v koňoch-Alebo len chcete mať istotu a prevody a výpočty času, dĺžok, energie, hmotnosti, objemu, plochy, práce, prietoku, rovinných uhlov, rýchlosti, sily, teploty, tlaku a výkonu prenecháte radšej špecializovanému programu-Dostali ste za úlohu spočítať plochu zložito tvarované plochy alebo objem zložitého telesa-Neviete si rady s fyzikálnymi výpočtami-Chcete vypočítať objem alebo hmotnosť zložitého telesa, ale nepoznáte hustotu použitého materiálu-

Aj s týmito pokročilými problémy Vám pomôže nová verzia programu viklan Jednotky.

S predchádzajúcimi aktualizáciami sme zaradili nové funkcie - výpočty obrazcov pre prácu s obsahy plôch a rozšírenie o veľmi užitočnú pamäť plôch, s ktorou je možné ďalej ľubovoľne operovať. Pretože sa tieto novinky as nimi spojené funkcie veľmi osvedčili, v doteraz poslednej prezentovanej verzii prinášame navyše výpočty telies a prislúchajúce pamäť objemov aj hmotnosťou. Všetky funkcie programu sú logicky previazané tak, aby ste si akúkoľvek vypočítanú či používanú hodnotu nemuseli opisovať ani pamätať, ale aby ste ju naopak mohli jednoducho preniesť tam, kam práve potrebujete. Či už vďaka funkcii kopírovanie a vkladanie, alebo za pomoci pokročilých pamäťou plôch, objemov a hmotností. S previazanosťou rôznych funkcionalít programu úzko súvisí aj znalostnej bázy - knižnica hustôt rôznych materiálov, ktorá sa stala u užívateľov veľmi obľúbenou pre jednoduchšie výpočty objemov alebo hmotnosťou těles.

Zároveň so samotným programom na pozadí bola rozšírená aj jeho užívateľská podpora na domovskom webe. Tu sa Vám ponúka možnosť zhliadnutí inštruktážnych videí pre používanie programu i písaný návod pre pokročilé funkcie. Postupne budú pridávané nové videá. Upozorňujeme Vás, že spúšťací súbor sa musí vždy menovať \ 'vklJednotky.exe \', nikdy sa nesmie premenovať, inak program nebude fungovať! Pre správny beh aplikácie je potrebný 32-bitový operačný systém.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo
Výrobca: Ing. Josef Spilka - VIKLAN
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 856
Stiahnutia celkovo: 1121
Operačný systém: Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/2003/Vista/7
Požiadavky: MS .NET Framework 2.0
Veľkosť: 660,94 KB
Dátum vydania: 9.07.2012

Komentáre

Podobné programy