Instaluj.sk » Hry » Stratégie » Ze života hmyzu

Ze života hmyzu

Ze života hmyzu najnovšia verzia
Na kvetnaté lúke panoval dlhé roky pokoj. Mravce zbierali potravu za pomoci včiel a všetci sa mali dobre. Lenže jedného dňa sa všetko zmenilo. Po príchode nasatého Klíšťáka sa pár chrobákov rozhodlo prejsť na stranu zla. Začína boj o vlastné domov.

Dlouho budované základne sú v ohrození. Na ich ochranu máte k dispozícii celú hmyzie rad od mravcov, cez Roháče až po hrdinského chrobáka. Nepriateľ sa bude brániť zo všetkých síl a niekedy zaútočia tak silno, že to bude doslova o mravčiu nohu. Klíšťák nesmie vyhrať, v celej hmyzie krajine by zavládlo nekonečné zlo!

Ponořte Sa do nádherného sveta mikrokozmu a pomôžte malým chrobákom v bitke za slobodu. Chráňte základňu pred votrelcami, zbierajte potrebnú potravu a Vyžeňte zlého Klíšťáka do iných krajín. Pustite sa do zábavnej strategickej hry čo najskôr. Zábava zaručená!

Čeká Na vás-

nádherná 3D grafika

obsahuje režim pre 2 hráče

zábava vydrží na dlouho

Požadavky-Windows XP/Vista/7, procesor 1.2 GHz a vyšší, 256 MB RAM, DirectX, 180 MB voľného miesta na disku. Doporučená je myš a zvuková karta.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: Špidla Data Processing
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 467
Stiahnutia celkovo: 618
Operačný systém: Windows XP/Vista/7
Veľkosť: 45,97 MB
Dátum vydania: 3.02.2012

Nebaví vás už sťahovať kopu megabajtov ? Na našej stránke zahraj.sk si môžete zahrať strategické hry zadarmo a hneď, bez inštalácie !

Ďalšie kvalitné hry na stiahnutie si môžete pozrieť na stránke GameZona.sk

Komentáre

Podobné programy