Instaluj.sk » Podnikanie a Kancelária » Ostatné » CUT100

CUT100

CUT100 najnovšia verzia
Program CUT100 je určený na optimalizáciu rezanie pravouhlých prírezov z pravouhlých tabúľ materiálu. Každé rezanie prebieha od okraja k okraju, zohľadňuje sa rez, (teda šírka píly) a voliteľne štruktúra prírezu a tabule (napr. smer letokruhov).


U rozkresľovanie tabúľ sa zohľadňujú osobitné technologické obmedzenia-


maximálna dĺžka jednotlivého řezu

šírka stola pre staršie typy formátovacích pil

minimálna šírka odřezu

orezanie (formátovanie) tabuleKromě grafických schém program uvádza nasledujúce údaje-


plocha prírezov (pre každú tabúľ celkom)

obvod přířezů

dĺžka olepení

formátovaný (použiteľný) odpad (pre každú tabuľu a celkom)

odpad z řezu

počet rezov, ktoré sú potrebné pre vyrezanie rozkreslení

dĺžka řezuV programu je možné vytlačiť etikety (štítky) pre vyrezané prírezy. Etikety je možné tlačiť na samostatnej tlačiarni v ľubovoľnej konfiguraci.

Mezisklad, ktorý je súčasťou programu, môže obsahovať materiály, ktoré nemajú plné rozmery (použiteľný odpad), na ktorých sa môže začať rozkresľovanie zákazky, ako budú použité celej tabule. Medzisklad je samostatný pre každý druh (farbu) tabule.

Součástí programu je Databáza štandardných zostáv, ktorá uľahčuje rozkreslenia štandardných zákaziek (napr. výroba nábytku) - je možné do nej zaradiť všetky štandardne vyrábané kusy nábytku alebo iné často sa opakujúce skupiny přířezů.

Program tiež spravuje sklad celých tabúľ v dvoch voliteľných režimoch-bežný, ktorý zohľadňuje dodávky tabúľ a varuje pred rozkreslením zákazky, pre ktorú chýba materiál a režim týkajúci sa spotreby, ktorý iba uvádza spotrebu tabulí.

V závislosti od zložitosti zákazky a voľnej kapacite pamäte v počítači program jednorázovo môže rozkresliť maximálne 5000 - 10000 prírezov na 1000 a ndash; 50000 tabuliach, čo je dostačujúce počet pre všetky známe použití.

Počet typov tabúľ a počet zostáv prírezov sú obmedzené len kapacitou pevného disku počítača. V praxi to znamená používanie bez akýchkoľvek omezení.
Informácie o súbore:

Licencia: zdarma na vyskúšanie
Výrobca: ECRU s.c.
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 991
Stiahnutia celkovo: 1218
Operačný systém: Windows XP/Vista/7/8
Veľkosť: 14,85 MB
Dátum vydania: 18.11.2013

Komentáre

Podobné programy