Instaluj.sk » Podnikanie a Kancelária » Ostatné » PRO100

PRO100

PRO100 najnovšia verzia
PRO100 je profesionálny 3D software pre projektovanie nábytku a návrhy interiérov s okamžitou trojrozmernou vizualizáciou scény.

Vyznačuje sa jednoduchou a intuitívnou obsluhou, profesionalitou riešenia, množstvom nástrojov a možnosťou tvorby vlastných, aj atypických, kusov nábytku.

Program PRO100 ponúka využitie vo všetkých etapách procesu výroby nábytku , v ktorých chce užívateľ zlepšiť svoju prácu pomocou počítačovej technológie. Program PRO100 môžete používať pre projektovanie nábytku \ 'od nuly \' až po navrhovanie celého interiérov a postupne si vytvárať vlastné knižnice (nábytku, prvkov a materiálov).

Pre návrhy kuchyní

pre návrhy vstavaných skříní

pre návrhy koupelen

pre návrhy krbů

pre návrhy atypického nábytku

pre vytváranie cenovej kalkulácie projektu

pre výpočet spotreby materiálů

pre automatické vytváranie zoznamu přířezů

Díky tomu sa tento program osvedčuje ako v menších firmách (s jedným alebo viac zamestnancami) a predajniach nábytku, tak aj vo veľkých továrňach s vlastnou sieťou obchodov. Jednoduchá obsluha (väčšinu operácií môžete vykonať myšou), rýchle spracovanie príkazov a možnosť vykonávania zmien kedykoľvek počas projektovania nesmierne uľahčuje život výrobcom a predajcom nábytku.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: ECRU s.c.
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 16326
Stiahnutia celkovo: 19528
Operačný systém: Windows Vista/7
Požiadavky: grafická karta: NVIDIA GeForce 9600 alebo ATI Radeon X1900 alebo lepší
Veľkosť: 269,37 MB
Dátum vydania: 10.01.2012

Komentáre

Podobné programy