Instaluj.sk » Internet a Siete » Elektronická pošta » DirectMail

DirectMail

DirectMail najnovšia verzia
DirectMail je nový produkt, ktorý spája silu elektronickej pošty a reklamy. Oslovte státisíce aj milióny používateľov e-mailu jedným tahem.

DirectMail je výborným marketingovým nástrojom, ktorý Vám pomocou jednoduchého sprievodcu pomôže s prípravou i realizáciou reklamných kampaní pomocou e-mailu. Má príjemný editor správ, kde môžete spôsobom, ako vo Worde vytvárať svoje reklamné správy obvyklým spôsobom. K dispozícii máte všetky bežne používané nástroje, vrátane možnosti použiť obrázky, tabuľky a pod K predchádzajúcim kampaniam sa môžete vracať, upravovať ich a prípadne znovu použít.

Pro zjednodušenie práce a pre oveľa širšie využitie je v systéme integrovaná funkcia prepojenie s www stránkou, takže ak máte informačnú stránku na webe, je veľmi jednoduché ju systémom rozoslať. Priamo pomocou programu, bez nutnosti použiť akýkoľvek poštový server správy rovno hromadne rozešlete.

Nemáte kontakty na potenciálnych príjemcov-Nevadí! DirectMail obsahuje doplnkovú funkciu pre prehľadávanie registra podnikateľských subjektov. Voliteľne tak máte možnosť priamo v programe vyhľadávať a triediť verejné informácie podľa kategórií subjektov a prehľadne tak získať nové kontakty na svojich potenciálnych nových zákazníkov. Dtabázi môžete rovno použiť a novo nájdené klientov rovno osloviť. K dispozícii je databáza čítajúci pred dva milióny subjektov, ktoré vlastní IČO. Pomocou prehľadného sprievodcu presne nájdete len tie kontakty, ktoré sú presne cielené do Vášho oboru podnikania.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: Radek Hemelík
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 684
Stiahnutia celkovo: 825
Operačný systém: Windows 98/ME/2000/XP/2003/Vista/7
Požiadavky: PC s Windows a internetem
Veľkosť: 2,56 MB
Dátum vydania: 7.12.2011

Komentáre

Podobné programy