Instaluj.sk » Internet a Siete » Elektronická pošta » Windows Live Mail

Windows Live Mail

Windows Live Mail najnovšia verzia
Služba Windows Live Mail pomáha pri usporiadaní pošty, kalendára a kontaktov v počítači na jednom mieste. Služba Mail umožňuje kontrolovanie niekoľkých e-mailových účtov, napríklad služieb Windows Live Hotmail, Gmail a Yahoo! Mail Plus.

E-mail, kalendár a kontakty môžete zobraziť dokonca aj v prípade, že nemáte pripojenie k Internetu. Služba Windows Live Mail uľahčuje vyhľadávanie zoskupením konverzácií. Nadchádzajúce udalosti sa zobrazí vedľa priečinka Doručená pošta. Priamo z priečinka Doručená pošta môžete pridávať položky do kalendáře.

Služba Windows Live Mail rodiny je súčasťou služby Windows Live Essentials, ktorá zahŕňa tiež produkty Windows Live Messenger, Fotogaléria, Movie Maker, Writer, Bezpečnosť rodiny, Windows Live Mesh, Panel nástrojov Bing, Messenger Companion, Microsoft Silverlight a Outlook Connector Pack (doplnky Microsoft Outlook Hotmail Connector a Social Connector Provider pre program Windows Live Messenger). Môžete nainštalovať samotnú službu Mail alebo všetky súčasti služby Windows Live Essentials.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo
Výrobca: Microsoft
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 11378
Stiahnutia celkovo: 12381
Operačný systém: Windows Vista/7
Veľkosť: 1,23 MB
Dátum vydania: 20.06.2011

Komentáre

Podobné programy