Instaluj.sk » Internet a Siete » Elektronická pošta » EasyEmail

EasyEmail

EasyEmail najnovšia verzia
EasyEamil je emailový klient s upozorňovaním na prichádzajúce emaily a to nielen po jednotlivých emailových účtov, ale je možné definovať si vlastný zoznam vašich priateľov (VIP), pričom vás bude upozorňovať na doručené emaily od konkrétnych osôb. Vyhnete sa tak neustálemu otváranie pošty pri každom prichádzajúcom emailu, keď čakáte email od konkrétnej osoby.

Klient je vhodný aj pre staršie osoby, pretože má uzamykateľný bočný panel, kde je možné nadefinovať si napríklad rodinný príslušník, alebo kolegami a bude vás upozorňovať na emaily, ktoré vám od nich prišli. Pričom na každú osobu máte len tlačidla Čítať alebo Písať, čo výrazne zjednodušuje a zrýchľuje komunikáciu. Jesliže chcete niekomu z vašich známych poslať súbory alebo fotografie, stačí ich jednoducho pretiahnuť na vášho priateľa v zozname. Veľmi jednoducho pošlete aj text a obrázok zo schránky (clipboardu). Stačí ho jednoducho vložiť do emailu.

Klient obsahuje aj modul pre spoluprácu s iným softvérom, prípadne na hromadné rozosielanie emailov. Stačí nakopírovať súbor vo formáte XML, CSV alebo TXT do príslušnej zložky a môžete poslať buď jeden alebo tisícky emailov podľa predpripravených šablón, alebo podľa údajov uložených v súbore. Súčasťou klienta je aj jednoduchý prehliadač priložených súborov s možnosťou tlače. Čo výrazne uľahčuje práca s prílohami najme začiatočníkom a starším osobám.

EasyEamil pre. NET Framework 3.5 sťahujte z tohto odkazu-http-/ / download.instaluj.cz / .

EasyEamil pre. NET Framework 4.0 sťahujte z tohto odkazu-http-/ / download . instaluj.cz /.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: UtilStudio
Jazyk: Slovenský, Anglický
Stiahnutia za týždeň: 701
Stiahnutia celkovo: 881
Operačný systém: Windows XP/2003/Vista/7
Požiadavky: .NET Framework 3,5 alebo 4.0
Veľkosť: 484,37 KB
Dátum vydania: 9.07.2012

Komentáre

Podobné programy