Instaluj.sk » Domácnosť a Zábava » Recepty » eCookBook

eCookBook

eCookBook najnovšia verzia
Čo je to eCookBook-

eCookBook je elektronická kuchárka s množstvom nadštandardných doplnkových funkcí.

Spojuje jednoduchosť ovládania s komfortom pri príprave receptů.

Snadná evidencie receptů

Kuchařka eCookBook Vám pomôže urobiť poriadok vo Vašich obľúbených receptoch. Kuchárke nevadí ani väčšie množstvo receptov (trebárs aj niekoľko desiatok tisíc). Vždy ľahko a rýchlo vyhľadáte požadovaný recept.

K receptom môžete priradiť vlastné obrázky, videá, či niektorú z rozsiahleho množstva položiek (kategórie, podkategórie, krajiny, kategórie, BIO, náročnosť, vlastné položky ....), ktoré napomôžu v lepšom zatriedenie a vyhledávání.

Užitečné nástroje

Kuchařka Vám bude nápomocná aj pri tvorbe jedálnych lístkov a nákupných zoznamov, ktoré môžete prenášať do Google kalendáře.

K dispozícii Vám budú aj užitočné kalkulačky na výpočet BMI indexu a alkohol tester. Pre zistenie nebezpečných prísad v surovinách Vám pomôže nástroj \ 'Éčka \'.

Databáze Tisícov receptů

Pokud Vám nebudú stačiť Vaše recepty, máte možnosť pomocou aktualizácie balíčkov receptov sa pripojiť na zdieľanie receptov medzi ostatnými užívateľmi kuchárky eCookBook.V súčasnej dobe eCookBook disponuje databázou o veľkosti niekoľko desiatok tisíc receptov a každý týždeň sa recepty rozrastajú o ďalších 100 receptů.

Příprava receptu

Kuchařka eCookBook Vám ponúka plný komfort pri príprave receptov vo forme celoobrazovkového zobrazenie s možnosťou spustiť si minútky pre odpočítavanie času.

Ani prepočítavanie surovín na Vami zvolené porcie nebude žiadny problém. Taktiež máte k dispozícii nástroj pre vzájomnú konverziu jednotiek.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo
Výrobca: Eugen Letý
Jazyk: Český, Slovenský
Stiahnutia za týždeň: 1084
Stiahnutia celkovo: 1361
Operačný systém: Windows 98/NT/2000/XP/2003/Vista/7
Požiadavky: Microsoft .NET Framework 4.0 Extend
Veľkosť: 7,90 MB
Dátum vydania: 27.02.2012

Komentáre

Podobné programy