Instaluj.sk » Hry » Športové hry » FIFA Manager 12

FIFA Manager 12

FIFA Manager 12 najnovšia verzia
FIFA Manager 12 sa dočkal vylepšenia prakticky vo všetkých oblastiach. Zásadný rozšírenie a doplnenie obsahuje 3D mód, modely financií a prestupov či kalendár. Zmeny v 3D móde zaručujú oveľa realistickejší zážitok z hry, obsahujú novú logiku a umelú inteligenciu hráčov; lepšie vyzerajú aj možnosti nastavenia taktiky, striedanie hráčov či počínanie trénerov súpera. Nové intuitívne používateľské rozhranie umožňuje získať relevantné informácie k aktuálnemu dianiu v zápasu v horizonte sekúnd a vydávať presné taktické pokyny.

Mnohem autentickejšie je teraz aj prvok financií v hre. Príjmy klubu ovplyvňujú úspechy aj neúspechy na ihrisku a sú odstupňované podľa ekonomickej sily sponzora na drese. V oblasti prestupov môžu hráči nasadzovať futbalistu v testovacích tréningoch aj prípravných zápasoch. Môžu si tiež zadať detailné rozbory mužstva a ľahšie tak nájsť jeho slabiny. Kalendár teraz obsahuje množstvo nových možností ako charitatívne galavečery alebo priame otázky na uskutočnenie priateľských stretnutí. Okrem toho možno opäť na dennej báze plánovať a organizovať tréninky.

FIFA Manager 12 tiež obsahuje celý rad vylepšení onlinových režimov, pričom všetky prémiové funkcie z minuloročnej edície sú teraz prístupné úplne každému. Vylepšenie sa konkrétne týkajú dokonalejšieho editore avatara, možnosti tvorby fantasy líg a pestrej škály nových štatistík.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: Electronic Arts
Jazyk: Anglický
Stiahnutia za týždeň: 1299
Stiahnutia celkovo: 2209
Operačný systém: Windows XP/Vista/7
Veľkosť: 1,32 GB
Dátum vydania: 14.11.2011

Nebaví vás už sťahovať kopu megabajtov ? Na našej stránke zahraj.sk si môžete zahrať športové hry zadarmo a hneď, bez inštalácie !

Ďalšie kvalitné hry na stiahnutie si môžete pozrieť na stránke GameZona.sk

Komentáre

Podobné programy