Instaluj.sk » Domácnosť a Zábava » Evidencia a účtovníctvo » HomePack 3000

HomePack 3000

HomePack 3000 najnovšia verzia
Balík domácich aplikácií. Systém programov, použiteľných vo Vašej domácnosti. Veľmi jednoduché ovládanie, maximálny komfort, praktické využitie programov. Užívateľsky príjemné prostredie aj pre neskúsených používateľov. Prehľadné výstupy, reporty a grafy. Zabudovaný editor tlačových sestav.

Hlavní moduly programu-

\ 'Domáce účtovníctvo \' Sledujte chod Vašej domácnosti a jednoducho získajte prehľadný popis toku Vašich financií. Porovnávajte príjmy a výdavky, zistite kde by sa dalo ušetriť a kto vo Vašej rodine najviac utrácí.

\ 'Bytový architekt \' Rozvrhnite si jednoduchým spôsobom svoju izbu. Staňte sa dizajnérom Vášho najbližšieho okolia. Prestavte všetok nábytok podľa Vami spracovaného návrhu.

\ 'Malý sklad \' Potrebujete mať prehľad o akomkoľvek materiáli, tovaru či domácich potrebách-Chcete sledovať ich pohyby-S programom pre vedenie malého skladu nie je nič snažšího.

\ 'Evidencia kníh, kaziet a pod . \ 'Máte v domácnosti príliš kníh, kaziet, CD a ďalších rôznych vecí-Používajte program pre evidenciu týchto položiek a vždy budete presne vedieť kto si od vás čo požičal a nevrátil.

Instalace obsahuje ukážkové dáta.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: M-Soft
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 1022
Stiahnutia celkovo: 1211
Operačný systém: Windows 98/ME/2000/XP/2003/Vista/7
Veľkosť: 8,97 MB
Dátum vydania: 26.07.2011

Komentáre

Podobné programy