Instaluj.sk » Podnikanie a Kancelária » Formuláre » Pošta a kancelář

Pošta a kancelář

Pošta a kancelář najnovšia verzia
I keď panuje doba elektronickej komunikácie, stále je nutné väčšinu formulárov vypisovať ručne a to nehovoriac o nadpisovaní obálok, vyplňovanie podacích lístkov, podacích hárkov alebo poštových poukážok. Často sa stáva, že máte problém sami po sebe prečítať napísanú adresu a čo potom úradníčka na pošte!

Pomocí Nášho programu Pošta a Kancelária hravo zvládnete vyplniť akýkoľvek formulár či popísať obálku behom niekoľkých málo okamihov a to prehľadne a čitelně.

Součástí programu sú už vytvorené niektoré formuláre a obálky, ale môžete si behom chvíľky vytvoriť vlastnú predlohu a potom len stačí ju uložiť a kedykoľvek bude treba opäť ju použiť. Náš program umožňuje hromadnú tlač zo súboru, rozmiestňovanie koloniek vo formulári, rozdeliť kolonku na políčka, zarovnávať text atp.

Program dokáže meniť aj svoj dizajn, v tomto inštalačnom balíčku nájdete 93 rozširujúcich skinov pre tento program.

Verze 3.2 obsahuje opravy niektorých chýb predchádzajúcej verzie a nové funkcie, o ktoré ste si napísali, ako profily databázy adresáre i odosielacích údajov, možnosť nastaviť dátum kolónky či zaostrenie pozadí fomuláře pre monitor pri použití veľkého rozlíšenia podkladu pre tisk.

Verze 3.3 má opravenú chybu pri vytváraní obálky a novo možnosť uložiť podklad formuláre pre prípadné prepracovanie, ďalej pribudlo 11 nových šablon.

Verze 3.4 - je pridaná funkcia pre nastavenie hromadného vyplňovanie k ľubovoľnému formulári (pomocou názvu kolónky) a opravené chyby nastavenia profilu Moje údaje a fulltextového vyhľadávania troch profilov databáz adries adresáře.

Verze 3.5 - novo obsahuje formulár Podací lístok avizovací, ďalej možnosť prepnúť radenie adresára (vhodné pre hromadnú tlač) buď podľa abecedy, alebo podľa importu, zachová tak vašu zvolenú postupnosť tlače a ďalšie drobné opravy chyb.

Verze 3.6 - pridaný formulár balík do ruky.

Verze 3.7 - pridané ďalších 29 šablón , bola vylepšená funkcia hromadného vypĺňanie.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: PS Media s.r.o.
Jazyk: Český, Slovenský
Stiahnutia za týždeň: 2149
Stiahnutia celkovo: 2858
Operačný systém: Windows 2000/XP/2003/Vista/7
Veľkosť: 32,76 MB
Dátum vydania: 15.02.2012

Komentáre

Podobné programy