Instaluj.sk » Domácnosť a Zábava » Evidencia a účtovníctvo » Sfairadora

Sfairadora

Sfairadora najnovšia verzia
Potrebujete ukladať a spravovať svoje dáta a hellip;

a hellip; zoznamy svojich CD, kníh, zákazníkov a hellip; ale tabuľkový kalkulátor je pre to príliš neohrabaný, SQL databázy príliš zložitá a špeciálne programy nerobia presne to, čo chcete-

Napadlo vás niekedy, že by sa hodilo mať v bunke tabuľky ďalšiu tabuľku (napríklad v zozname zákazníkov zoznam objednávok pre každého jednotlivého zákazníka) - Alebo že by ste zoskupili zoznam filmov podľa roku, v ktorom boli nakrútené-Alebo filtrovať zoznam podľa zložitejších podmienok. Alebo pripojiť k tabuľke údaje z inej tabuľky-Pridať počítaný stĺpec-(A neprišlo by vám prehľadnejšie písať miesto C7-$ F $ 12 potrebné cena-DPH-) Nebolo by užitočné takhle upravený pohľad na vaše dáta jedným kliknutím uložiť, aby bol nabudúce zase k dispozícii-A všetko jednoducho previazať s textovým editorom-nechať si vytvoriť šablónu textového výstupu, alebo jednoducho okopírovať tabuľku do textového editoru.

Sfairador je program, ktorý s menším objemom dát umožní ľahko urobiť, čokoľvek potrebujete. Začnete s jednoduchou tabuľkou a ako sa vaše požiadavky menia a rastú, Sfairadora porastie s Vámi.

To, čo je dosť jednoduché pre každého, ušetrí veľa času i tým, ktorí o počítačoch vedia viac. Možno ste odborník a zaujímalo by vás, ako ľahké je vytvárať užívateľské rozhranie, keď sa na neho pozriete ako na program ktorého beh je rozložený v priestore skôr než v čase, alebo ako elegantne sme vyriešili ošetrovanie chýb v skriptoch a hellip; Design založený na elegantných myšlienkach urobí program jednoduchý pre všetkých a nekladie žiadne obmedzenia odborníkom.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: Diotima, s.r.o.
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 605
Stiahnutia celkovo: 766
Operačný systém: Windows NT/2000/XP/Vista/7
Požiadavky: po 30 dnech častěji připomíná nutnost registrace
Veľkosť: 7,91 MB
Dátum vydania: 26.07.2011

Komentáre

Podobné programy