Instaluj.sk » Podnikanie a Kancelária » Formuláre » Software602 Form Designer

Software602 Form Designer

Software602 Form Designer najnovšia verzia
Software602 Form Designer

Profesionální nástroj určený pre vytváranie a úpravy elektronických formulárov pre bezplatnú a rozšírenú aplikáciu Software602 Form Filler. Umožňuje pripojenie dátového zdroja so štruktúrou XML dát či návrh od ruky, formátovanie formulára vo WYSIWYG režime, vkladanie formulárových prvkov a opakovacích sekcií, pripájanie číselníkov a vkladanie výpočtov a XSL transformací.

Nástroj s jednoduchým ovládaním a prívetivým užívateľským prostredím, s množstvom sprievodcov pre návrh a finálnej publikácii navrhnutých formulárov. Obsahuje kompletnú sadu nástrojov pre vytváranie formulárové mriežky a formátovanie formulárových polí, grafických prvkov a ďalších objektov pre vytvorenie inteligentných formulárov, ktoré môžu úplne zodpovedať papierovým předlohám.

Nástroj Software602 Form Designer, ktorý slúži pre vytváranie a úpravy elektronických formulárov 602XML, je dodávaný iba ako súčasť licencie pre publikovanie formulárov Form Publishing a dostane ho každý vlastník tejto licencie.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: Software602 a.s.
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 491
Stiahnutia celkovo: 699
Operačný systém: Windows XP/2003/Vista/7
Veľkosť: 58,10 MB
Dátum vydania: 5.04.2012

Komentáre

Podobné programy