Instaluj.sk » Internet a Siete » Bezpečnosť » avast! Internet Security

avast! Internet Security

avast! Internet Security najnovšia verzia
S naším prémiovým zabezpečením sa budete cítiť lépe

avast! Internet Security poskytuje kompletnú ochranu proti vírusom, spyware aj spamu. Vďaka firewallu, nástrojmi avast! SafeZone a trade; a nové hybridné cloud technológii získate najlepšie zabezpečenia pre rok 2012 - či už pôjde o akýkoľvek typ škodlivého kódu.

Nakupujte a plaťte on-line bez obav

SafeZone vytvára súkromné ​​a izolované virtuálnej okno na vašej pracovnej ploche, v ktorom môžete vykonávať svoje finančné transkace.

Bezpečný Web a sociálne sítě

Sandbox vám umožní prezerať si web a spúšťať programy virtuálne (mimo váš počítač). Vďaka webovým, IM a P2P štítom budete v bezpečí aj na sociálnych sieťach (Facebook, Twitter, atď), pri chatovaní (Skype, ICQ, atď) alebo stránkach slúžiacich na zdieľanie dokumentů.

Stále aktuálne program

Hybridní cloud technológie umožňuje okamžité rozšírenie aktualizácie vírusovej databázy . To znamená, že všetky nové definície vírusov sa k vášmu počítaču dostanú hneď, ako je naša vírusová laboratórium odhalí.

Víte, čo môžete čakať, ešte než kliknete

Naše funkcie FileRep, založená na technológii cloud, sleduje reputáciu obrovského množstva súborov. Na základe rôznych ukazovateľov (ako napríklad počtu zdieľanie a dátumu vzniku) potom určí rizikovosť súboru - a my vás tak môžeme varovať skôr, než súbor otvoríte.

Nechte Si svoje účty len pre sebe

Vestavěný firewall blokuje útoky hackerov a nepovolené pokusy o prístup, ktoré sa pokúša ukradnúť osobné dáta z vášho počítača. Pred podvodnými e-maily (phishingom) vás ochráni antispam.

Přehled Vašej avast! historie

AVAST účet slúži ako úložisko všetkých dát spojených s programom avast! Každý mesiac vám navyše pripravíme bezpečnostné prehľad, ktorý zmapuje najdôležitejšie udalosti do podrobností (napr. koľko infikovaných stránok váš avast! Zablokoval).

Získejte Podporu od technicky založeného človeka zo svojho okolí

Náš nový nástroj Vzdialená podpora vám umožní poprosiť o pomoc niekoho z rodiny alebo priateľov a dať mu vzdialený prístup do svojho počítača. Povoliť prístup môžete len vy a môžete ho tiež kedykoľvek zrušiť. Vzdialenú podporu zabezpečujú firewally a servery AVAST.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: Alwil software
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 960
Stiahnutia celkovo: 1297
Operačný systém: Windows XP/Vista/7
Veľkosť: 93,91 MB
Dátum vydania: 27.02.2012

Komentáre

Podobné programy