Instaluj.sk » Internet a Siete » Prehliadače » Internet Explorer 9

Internet Explorer 9

Internet Explorer 9 najnovšia verzia
Odkaz pre stiahnutie 64-bitové verzie Windows Vista - zde.

Internet Explorer 9 poskytuje najlepšie webové prostredie v systéme Windows. Nasleduje prehľad hlavných dôvodov, prečo by ste si túto aplikáciu mali kúpiť ešte dnes.

Celková rýchlosť a ndash; hardwarovo akcelerovaný text, video a grafika prináša nárast výkonu. Vďaka tomu weby získavajú rovnaký výkon ako programy nainštalované vo vašom počítači.

Zjednodušený vzhľad a ndash; poskytuje všetky základné potrebné ovládacie prvky a kladie dôraz na vaše weby.

Prístup k obľúbeným lokalitám jedným kliknutím a ndash; pomocou pripnutých webov sa k svojim obľúbeným webom dostanete priamo z hlavného panela systému Windows bez nutnosti najskôr spustiť prohlížeč.

Spojenie vyhľadávacieho poľa a panela Adresa a ndash; navigácie alebo vyhľadávanie na webe z jedného místa.

Prepracovaná stránka Nová záložka a ndash; teraz máte možnosť rýchleho prístupu k najnavštevovanejším lokalitám a môžete tiež znovu otvoriť zatvorené záložky, posledný reláciu prehliadača alebo začať prechádzanie so službou InPrivate.

Integrácia so systémom Windows 7 a ndash; vďaka funkciám, ako sú prichytenie, pripnuté weby, zoznamy odkazov alebo ovládacie prvky miniatúry náhľadu, poskytujú Internet Explorer 9 a Windows 7 najlepšie webové prostredie v systéme Windows.

Vylepšená správa doplnkov a ndash; Poradca pre výkon doplnkov vám poskytne informácie o tom, či doplnok spomaľuje výkon prehliadača, a umožní vám doplnok zakázať alebo odstrániť. To napomáha tomu, aby prehliadač časom nestratil svoju rychlost.

Pomoc s ochranou súkromia a ndash; ochrana pred sledovaním umožňuje obmedziť komunikáciu prehliadača s určitými weby, čo napomáha zachovať dôvernosť vašich informací.

Udržanie poriadku v stiahnutých súboroch a ndash; Správca sťahovania priebežne udržuje zoznam súborov sťahovaných z Internetu, upozorní vás v prípade, že by súbor mohol byť škodlivý, a umožní vám pozastaviť a znova spustiť stahování.

Prohlížeč Internet Explorer 9 pre Windows 7 sťahujte zde.
Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo
Výrobca: Microsoft
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 5684
Stiahnutia celkovo: 7273
Operačný systém: Windows Vista
Veľkosť: 17,85 MB
Dátum vydania: 16.03.2011

Komentáre

Podobné programy