Instaluj.sk » Podnikanie a Kancelária » Inventarizačné systémy » Warehouse EU

Warehouse EU

Warehouse EU najnovšia verzia
Program Warehouse EÚ je určený pre vedenie evidencie, vypisovanie potrebných dokladov, výkazov a podrobné analýzy činnosti firmy z rôznych aspektů.

Program pracuje ako na jednom lokálnom počítači, tak aj na lokálnej sieti, je v ňom zabudovaná podpora akýkoľvek scannerov čiarových kódov a je vytvorená databáza sériových čísel. Systém skladovej evidencie a obchodovanie Warehouse EÚ je spracovaný pre platformu Microsoft Windows 98/ME/2000/XP/Vista/7 s použitím najnovších technológií Microsoft.NET Framework a Microsoft SQL Server 2008. K dodávke programu patrí inštalačný balíček samotného programu a inštalačný balíček prostredie Microsoft.NET Framework (súbor dotnetfx.exe).

Spolehlivost A rýchlosť Microsoft SQL Server umožní vytvoriť vysoko technologický a spoľahlivý systém skladovej evidencie a obchodovanie, použitie nových technológií Microsoft.NET Framework umožňuje ľahko integrovať databáze Warehouse EÚ so systémami e-biznisu B2B a B2C.

Systém je dodávaný v troch základných variantoch-

Warehouse EÚ pre jedného užívateľa (pre inštaláciu na 1 počítač, MS Access)

Sit a rsquo; ova verzia Warehouse EÚ Professional

Sit a rsquo ; ova verzia Warehouse EÚ Enterprise (vrátane on-line systém internetového obchodu B2B-B2C Warehouse-Web a špeciálny systém pre kontrolu dlžníkov a veriteľov Warehouse-Fakturácia)

Mezi najvýraznejšie vlastnosti programu Warehouse EÚ patrí jednoduchosť práce obsluhy dokonca nekvalifikovaným užívateľovi počítača a Multilanguage User Interface (Čeština, angličtina, ruština). Je možné dodávať program spolu s počítačom (serverom). V takom prípade sa záručné podmienky Gergő Computers sro vzťahujú aj na celý systém. Pre korporatívne klientov je možné uzavrieť zmluvu o technickom servise programového komplexu Warehouse EÚ a systému riadenia databáz Microsoft SQL Server.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: Greg Computers s.r.o.
Jazyk: Český, Ruský, Anglický
Stiahnutia za týždeň: 1041
Stiahnutia celkovo: 1268
Operačný systém: Windows XP/Vista/7
Veľkosť: 12,91 MB
Dátum vydania: 23.11.2011

Komentáre

Podobné programy