Instaluj.sk » Hry » Adventúry a RPG » Čarodějka

Čarodějka

Čarodějka najnovšia verzia
Čarodejnica Alder sa prebúdza s totálnym stratou pamäte. Nevie, kto je a čo sa stalo. Zabudla aj tá najzákladnejšie kúzla. Z kedysi mocnej kúzelníčka sa razom stala bezbranná bytosť, ktorá sa snaží získať späť svoju magickú silu. Pomaly sa však blíži neodvrátiteľná apokalypsa sprevádzajúce ľudstvo od nepamäti. Bez mocných kúziel Alder je ľudské pokolenie odsúdené k zániku. Musí sa preto vydať do podzemia plného hrozivých príšer. A získať späť svoju čarodejné moc. Počas výpravy sa bude musieť stretnúť s vražednými mozgo-žrúti, strašidlami a ďalšími hrôzostrašnými tvory. Bude sa musieť prebojovať až k samotnému vládcovi všetkého zla. Tým je najmocnejší kúzelník zo všetkých a ndash; mág z Hoari. V priebehu svojho putovania sa však dozvedá ďalšie desivú skutočnosť. Zistí, že skutočnú hrozbu pre ľudstvo predstavuje jedna mocná čarodejnica, ktorá sa volá a hellip;

Vydejte sa s Alder do podzemia. Učte sa postupne nové kúzla. Hľadajte tajomné zvitky a porážajte protivníkov svojou chytrosťou. Odhaľte magické tajomstvo a zistite, kto ohrozuje lidstvo.

Čeká na vás-

tajomný příběh

tri stupne obtížnosti

profesionálny český dabing

Požadavky-Windows XP/Vista/7, procesor 1.2 GHz a vyšší, 256 MB RAM, DirectX 9.0, 467 MB voľného miesta na disku . Doporučená je myš a zvuková karta.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: Špidla Data Processing
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 811
Stiahnutia celkovo: 1307
Operačný systém: Windows XP/Vista/7
Veľkosť: 99,42 MB
Dátum vydania: 9.02.2012

Nebaví vás už sťahovať kopu megabajtov ? Na našej stránke zahraj.sk si môžete zahrať adventúry zadarmo a hneď, bez inštalácie !

Ďalšie kvalitné hry na stiahnutie si môžete pozrieť na stránke GameZona.sk

Komentáre

Podobné programy