Instaluj.sk » Hry » Adventúry a RPG » Černý kocour

Černý kocour

Černý kocour najnovšia verzia
Mark Davies na mňa pôsobil ako obyčajný zbohatlík, ktorých tu v neďalekom okolí bývalo nespočet. Žil v obrovskom sídle. Peňazí mal na rozdávanie. Rád sa chvastal svojím bohatstvom. Pravda, bol to trochu hundroš, ale ruku na srdce. Kto z nás nie je-Pamätám si, že vtedy vyzeral celkom zdrvene. Ako niekto, kto stratil snáď všetko, na čom mu kedy záležalo. Preto som sa nezdráhal mu ponúknuť svoju pomoc. Poveril ma pátraním po jeho zmiznutej žene Sáre. Z počiatku som si myslel, že to bude rutinné pátranie. Že sa dotyčná len niekde Zatúlala a čoskoro sa zase objaví. Ale opak bol pravdou. O tom som sa mal presvedčiť záhy.

Když som sa vydal k domu pána Daviesa, cestu mi skrížila čierny mačka. Ako by to bolo nejaké znamenie. Vyzeralo to, že mi ten kocúr chce niečo povedať. Stále na mňa tak úpenlivo hľadel. Ja však stále nedokázal prísť na to, čo sa mi snažil naznačiť. Táto nezodpovedaná otázka neustále zožierala moju myseľ! Až neskôr som prišiel na to, že sa Sára najskôr nestratila. Bola zavražděna.

Staňte sa na chvíľu aj detektívom a pomôžte mi vyriešiť tento zamotaný případ.

Vychutnejte si-

strhujúce hororovú atmosféru

pútavý príbeh s nečakaným koncem

hŕbu logických hříček

Požadavky-Windows XP/Vista/7, procesor 1.4 GHz a vyšší, 1 GB RAM, DirectX, 410 MB voľného miesta na disku. Doporučená je myš a zvuková karta.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: Špidla Data Processing
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 797
Stiahnutia celkovo: 1447
Operačný systém: Windows XP/Vista/7
Veľkosť: 374,37 MB
Dátum vydania: 21.02.2012

Nebaví vás už sťahovať kopu megabajtov ? Na našej stránke zahraj.sk si môžete zahrať adventúry zadarmo a hneď, bez inštalácie !

Ďalšie kvalitné hry na stiahnutie si môžete pozrieť na stránke GameZona.sk

Komentáre

Podobné programy