Instaluj.sk » Operačný systém » Kubuntu

Kubuntu

Kubuntu najnovšia verzia
Kubuntu je oficiálna odnož Ubuntu využívajúci prostredie KDE miesto GNOME. Je súčasťou projektu Ubuntu a používa ten istý základný systém. Je to vzrušujúce distribúcia ktoré ukazuje plný potenciál pracovného prostredia KDE. Kubuntu zdieľa s Ubuntu rovnaké zdroje a spolieha na tú rovnakú systémovú architektúru.

Prostředí KDE

Mocné grafické pracovné prostredie kombinuje jednoduchosť použitia, moderné funkcie a vynikajúci grafický vzhľad s technologickou nadradenosťou operačného systému Kubuntu. KDE verzia 3.5.5 je súčasné stabilné vydania a Kubuntu 6.10 je prvou distribúciou, ktorá ho zahŕňa.

Správa Fotografií

digiKam je teraz štandardne obsiahnutý. Tento pokročilý správca digitálnych fotografií vám poskytuje nástroje pre zobrazenie, správu, úpravu, vylepšení, organizáciu, popisovanie a zdieľanie fotografií. Organizácia fotografií a fotoalbumov je s digiKam záležitosť okamihu, lebo vám dovoľuje triediť chronologicky, podľa adresárovej štruktúry alebo vlastnými kolekciami.

Správa Napájanie

V poslednom vydaní Kubuntu bolo kompletne prepracovaná správa napájania. received a new power management overhaul with the latest release. Guidance, systém správy napájania, dovoľuje užívateľom používať rôzne funkcie pre nastavenie výkonu ich prenosného počítača, či už ide o úpravu jasu displeja počas nízkeho stavu batérie, zamknutie systému počas zaklapnutie veka obrazovky alebo nastavenie prístupu k viacnásobným batériám.

Jednoduché Sieťovanie a zdieľanie tlačiarní

Zeroconf a zdieľanie tlačiarní vám umožňujú prehľadávať lokálnu sieť pre dostupné služby. Oboje je teraz jednoduché na nastavenie a správa nevyžaduje viac, než len začiarknutie políčka pre aktiváciu tejto vlastnosti.

Instalátor je vo formáte ISO image a je nutné ho napáliť na CD ..Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo
Výrobca: Canonical Ltd.
Jazyk: Anglický
Stiahnutia za týždeň: 1083
Stiahnutia celkovo: 1550
Operačný systém: neurčený
Veľkosť: 696,42 MB
Dátum vydania: 26.10.2011

Komentáre

Podobné programy