Instaluj.sk » Operačný systém » Ubuntu

Ubuntu

Ubuntu najnovšia verzia
Čo je Ubuntu-

Ubuntu je operačný systém na báze Linuxu vhodný pre stolné počítače, notebooky i servery. Obsahuje programy pre všetky bežné činnosti na počítači - webový prehliadač, softvér na tvorbu dokumentov, tabuliek a prezentácií, komunikačného klienta pre IM, hry a mnoho dalšího.

Nová verzia populárneho operačného systému ponúka čerstvý vzhľad, akcelerované (3D) prostredie, nástroj pre migráciu z Windows, jednoduchú inštaláciu kodekov, ľahšiu správu hardvéru a oveľa viac.

Ubuntu Je a vždy bude zadarmo. Neplatíte žiadne poplatky, nevyplňujete žiadne licenčné kľúče. Môžete si ho legálne stiahnuť, používať a zdieľať so svojimi priateľmi, rodinou, spolužiakmi či kolegami z práce.

Ubuntu 64 bit sťahujte zde.

Více o Ubuntu na týchto stránkach-http-/ / www.ubuntu.cz / .

Spuštění a inštalácia Ubuntu-

Ubuntu je distribuované ako súbor ISO, čo je obrazu disku CD. Pozrite sa na stránku Ako napáliť ISO pre návod na vypálenie CD. Vypálené CD nechajte vo svojej CD / DVD mechanike a reštartujte počítač. Hneď po reštarte by sa Vám mala zobraziť tabuľka s možnosťou spustiť systém Ubuntu (ak sa nezobrazí, čítajte Zavedenie systému z CD). Nemusíte mať strach o svoj súčasný operačný systém, v pokoji si Ubuntu vyskúšajte, Vašich dát sa ani nedotkne. Ak sa Vám Ubuntu po vyskúšaní zapáči, navštívte stránku Inštalácia pre podrobného sprievodcu inštaláciou Ubuntu. Ak by ste mali problémy so spustením alebo inštaláciou Ubuntu, konzultujte stránku FAQ / Inštalácia.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo
Výrobca: Canonical Ltd.
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 6932
Stiahnutia celkovo: 8889
Operačný systém: neurčený
Požiadavky: 512 MB RAM, 5 GB miesta na disku
Veľkosť: 701,29 MB
Dátum vydania: 14.05.2012

Komentáre

Podobné programy