Instaluj.sk » Hry » Arkády » Maestro - Hudba smrti

Maestro - Hudba smrti

Maestro - Hudba smrti najnovšia verzia
Podivná epidémia hubí bez zľutovania všetko živé v dosahu. Mužov, ženy aj deti. Nič jej neunikne. Počet obetí neustále rastie. Je bezpodmienečne nutné zabrániť ďalšiemu šíreniu tohto zhubného vírusu. Vypátrajte príčinu tejto záhady. Zachráňte svoju rodnú zem pred smrteľnou nákazou nebývalého rozsahu!

Jsou Toho plné noviny. V jednom malom mestečku neďaleko Paríža už veľa dní vyčíňa podivná nákaza. Vyžiadala stovky ľudských životov. Tí, ktorí mali to šťastie a prežili, zhodne tvrdili, že najskôr počuli z diaľky nejakú podmanivú hudbu. A potom to prišlo! V okamihu ľudia zostarli o desiatky rokov. Z minúty na minútu sa muži, ženy aj deti premenili vo zvraštené starca s šedinami a prepadli smrti. Číra hrůza.

Není dňa, aby si táto nákaza nenašla nejakú ďalšiu obeť. Došlo to dokonca tak ďaleko, že na celú oblasť je uvalená karanténa. Mne, ako vrchnému inšpektorovi parížskej polície, prišiel povolávací rozkaz. Mal som sa vydať na ono miesto a prísť záhade na kĺb. Už prvé výsluchy preživších obyvateľov potvrdili moju domnienku. Teraz som si celkom istý, že sa nejedná o žiadnu bežnú chorobu či zhubnú infekciu. Podľa môjho názoru za všetkým stojí človek z mäsa a kostí. Niekto, kto pravdepodobne dokáže skomponovať hudbu smrti! Znie to šialene, ale lepšie vysvetlenie ma nenapadá. Viem len jedno. Musím tú vraždiaci bytosť nájsť skôr, než jej diabolská melódie usmrtí niekoho ďalšieho!

Ponořte Sa do pátrania uprostred tajuplné Francúzsko! Vydajte sa na strašidelnú púť a zistite, kto tu zahubil toľko nevinných obyvateľov!

Čekají Na vás-

Dva stupne obtížnosti

Desiatky miniher

Nádherná grafika

Napínavý příběh

Strašidelná atmosféra

Požadavky-Windows XP/Vista/7, procesor 1 GHz a vyšší, 512 MB RAM, DirectX . Doporučená je myš a zvuková karta.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: Špidla Data Processing
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 854
Stiahnutia celkovo: 1468
Operačný systém: Windows XP/Vista/7
Veľkosť: 444,90 MB
Dátum vydania: 8.06.2012

Nebaví vás už sťahovať kopu megabajtov ? Na našej stránke zahraj.sk si môžete zahrať postrehové hry zadarmo a hneď, bez inštalácie !

Ďalšie kvalitné hry na stiahnutie si môžete pozrieť na stránke GameZona.sk

Komentáre

Podobné programy