Instaluj.sk » Hry » Arkády » Psí butik

Psí butik

Psí butik najnovšia verzia
Pred časom som nastúpila do vyhlásenej módne agentúry pre psov. Na prácu s psíkov som sa moc tešila! Ale namiesto toho som ako obyčajná sekretárka vybavovala telefóny. Už som chcela firmu pomaly opustiť. Ale potom mi jedného dňa šéf oznámil, že jede preč. A ja som mala byť tá, ktorá sa bude starať o celý salón!

Přede Mnou leží obrovská výzva. Béďa, majiteľ nášho salónu pre psíkov, musel odísť do New Yorku. Mne sa naskytla vzácna príležitosť vyskúšať si riadenie podniku. Viem, že keď všetko do bodky zvládnem. Môže to mať obrovský vplyv na moju budúcu kariéru. Rozhodla som sa chytiť šancu za pačesy!

Sotva Sa za Bedo zabuchli dvere, bola tu prvá zákazníčka. V rukách držal roztomilého pudlíka. Zverila sa nám so svojím problémom. Do troch dní sme mali vyrobiť slušivý oblek pre jej psíka. Snáď všetko zvládnem. Je to moja jediná šanca, ako ukázať, čo vo mne je.

Vžijte sa do úlohy vedúcej psieho salónu a ukážte vášmu nadriadenému, aký talent vo vás drieme. Až z ďalekého okolia sa k vám budú schádzať VIP zákazníci so svojimi psími miláčikmi. Vaším jediným cieľom je navrhnúť im slušivý oblek. Než sa tak stane, musíte vyriešiť veľa logických úloh. Čaká na vás niekoľko herných módov, ktoré dôkladne preveria vaše mozgové závity. Ukážte všetkým, že aj obyčajná sekretárka dokáže riadiť celý módny podnik!

Vyriešte všetky logické úkoly

zložte všetky psie puzzle

dokážte šéfovi, že si zaslúžite povýšeníPožiadavky-Windows XP/Vista/7, procesor 1.2 GHz a vyšší, 256 MB RAM, DirectX, 180 MB voľného miesta na disku. Doporučená je myš a zvuková karta.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: Špidla Data Processing
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 1020
Stiahnutia celkovo: 1544
Operačný systém: Windows XP/Vista/7
Veľkosť: 48,45 MB
Dátum vydania: 4.04.2012

Nebaví vás už sťahovať kopu megabajtov ? Na našej stránke zahraj.sk si môžete zahrať postrehové hry zadarmo a hneď, bez inštalácie !

Ďalšie kvalitné hry na stiahnutie si môžete pozrieť na stránke GameZona.sk

Komentáre

Podobné programy