Instaluj.sk » Hry » Arkády » Příběh víly - Výprava za květinami

Příběh víly - Výprava za květinami

Příběh víly - Výprava za květinami najnovšia verzia
Narodila som sa pred pár dňami. Život mi vdýchla čarovná rastlinka. Som Kvetinová víla. Zatiaľ toho však veľmi neviem, som predsa len stále moc maličká a neskúsená. Pritom sa mám onedlho postarať o všetky kvetinky v našom údolí. Snáď sa to všetko čoskoro naučím! Vžite sa do role nedospelé ochrankyňa prírody a pomôžte jej vyrásť!

Každá Dospelá Kvetinová víla má vedieť zbierať a triediť kvety. Zbavovať je pavučín alebo námrazy a všemožne starať každú rastlinku v okolí. Ja sa to ešte len musím naučiť. Na svete som sotva pár dní a tak sa nedá očakávať, že budem vedieť hneď všetko už od narodenia. Našťastie mám po boku skvelú učiteľku. Ak jej ukážem, že som už naozaj schopná a skúsená Kvetinová víla, získam od nej magická krídla. Budem sa tak môcť sama porozhliadnuť po okolí a ochrániť viac kvetov! Okúste život malé víly v tejto rozprávkovej hře.

Čeká na vás 90 rozmanitých úrovní, v ktorých budete spájať rovnaké druhy kvetov a viazať z nich kytice. Kvety však môžu tiež uvadnout, zmrznúť či byť opletenie burinou. Pomocou presúvania hracích kameňov budete vytvárať požadované obrazce. Vašou úlohou bude pozbierať v časovom limite požadovaný počet kvetín. Zahráte si aj pexeso a mnoho ďalších mini hier, ktoré vás zabaví na niekoľko dní! Zavítajte do rozprávkového sveta! Prežite príbeh Kvetinové víly!

Tešte sa na-

Hra pre celú rodinu

Spousta miniher

Pestrofarebná grafika

Milá hudba

Očarujúce příběh

Požadavky-Windows XP/Vista/7, procesor 600 MHz a vyšší, 256 MB RAM, DirectX 7.0. Doporučená je myš a zvuková karta.

------------------------------------------ --------------------------------------
Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: Špidla Data Processing
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 901
Stiahnutia celkovo: 1234
Operačný systém: Windows XP/Vista/7
Veľkosť: 13,34 MB
Dátum vydania: 9.07.2012

Nebaví vás už sťahovať kopu megabajtov ? Na našej stránke zahraj.sk si môžete zahrať postrehové hry zadarmo a hneď, bez inštalácie !

Ďalšie kvalitné hry na stiahnutie si môžete pozrieť na stránke GameZona.sk

Komentáre

Podobné programy