Instaluj.sk » Internet a Siete » Rádia a TV » NET Rádio Rekordér

NET Rádio Rekordér

NET Rádio Rekordér najnovšia verzia
NET Rádio Rekordér je prehrávač slovenských, českých a zahraničných rádií, mp3, videa a videa na YouTube cez internet. Rádia je možné nahrávať do formátu mp3 v kvalite 128 kbps, prípadne viac, podľa toho v akej kvalite rádio vysiela. Do zoznamu radi, ktoré môžete nahrávať sa môžete dostať priamo v programe kliknutím na príslušnú ikonku. Nahrávky je možné v programe aj prehrávať. Pri nahrávaní sa ukladajú do priečinka \ 'mp3 \' v zložke, kde je program nainštalovaný. Do priečinka uložených nahrávok sa dostanete klikom na príslušnú ikonku. Nahrávky sú automaticky oddeľované a pomenované podľa interpreta a názvu skladby, alebo tak, ako je pomenovalo príslušné rádio. Program tiež obsahuje české, slovenské a zahraničné TV, ktoré môžete prehrať buď to priamo v programe, alebo cez internetový prehliadač. Rádia je možné nahrávať, alebo spúšťať aj vo vami zvolenom čase. TV je možné vo zvolenom čase iba spustiť.

Program Obsahuje niekoľko zábavných zvukových záznamov strýka Marcina, Vladimíra Menšíka a ďalších. V programe si môžete zahrať niekoľko hier, využiť funkciu vypnutia PC v zadanom čase, spravovať svoje webové stránky, alebo konvertovať súbory \ 'wav \' do \ 'mp3 \'. Ďalej program obsahuje funkciu PIP - obraz v obraze, import - export dôležitých nastavení programu a iné.

V Neregistrovaných verziu môžete rádia a TV prehrávať tri minúty a rádio nahrávať jednu minútu. Po registrácii sa časové obmedzenie zruší.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: Ladislav Ševčík
Jazyk: Slovenský
Stiahnutia za týždeň: 2284
Stiahnutia celkovo: 2752
Operačný systém: Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/Vista/7
Veľkosť: 20,98 MB
Dátum vydania: 11.07.2012

Komentáre

Podobné programy