Instaluj.sk » Internet a Siete » Rádia a TV » Radio Profesional 8

Radio Profesional 8

Radio Profesional 8 najnovšia verzia
Kompletný řešení

Odbavovací systém pre kompletné riadenie, správu a odbavenie prevádzky rádiové stanice. Vývoj začal v roku 1998 a stále sa na systéme pracuje. Hlavným účelom systému pôvodne bolo plynulé promixování songov, ale dnes je to balík niekoľkých rozsiahlych aplikácií, kde hlavnou jednotkou je ON-AIR modul, ktorý odbavuje vysielanie presne podľa pokynov z Dramaturgia, či od moderátora, alebo z automatického režimu. Systém obsahuje moduly, ako Archív, Playlist designer a ďalšie. Pomocou Playlist Designeri ľahko presne naplánujete vysílání.

RP svoje uplatnenie nájde všade tam, kde je nutné plynule a kontrolovateľné prevádzkovať verejnú zvukovú produkciu (rádia, internetové rádiá, obchody, haly, čerpacie stanice a pod).

Nová Verzia Radio Profesional 8

Nyní je už k dispozícii verzia RP8, ktorá je úplne prelomová a posúva hranice odbavovacích systémov. Nové možnosti a funkcie si môžete vyskúšať po stiahnutí instalace.

Připojitelné Periférie

Systém RP je možné prevádzkovať aj s pripojeným externým displejom (podsvietený), zobrazujúcim hlavné údaje (nastaviteľné). Ďalej je možné pripojiť aj sadu tlačidiel pre externé ovládanie (napr. pomocou výstupov z mixážneho pultu a pod.) K systému vyrábame a dodávame aj zobrazovacie OnAir panely a relé jednotku. Tieto zariadenia plne spolupracujú s kľúčovými funkciami RP. Systém RP je dvoumonitorový systém, kde druhý monitor slúži zprávařům.

Radio Profesional za Vás riadi, plánuje, mieša celé vysielanie. Už nezabudnete odvysielať spot, už nikdy neurobíte žiadnu chybu. Vaše rádio bude plne profesionálne. Cena podľa typu, možnosť aj mesačného financování.

Plná podpora reportov pre SOZA, Intergram a pre slovenských SOZA.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: Radek Hemelík
Jazyk: Český, Anglický
Stiahnutia za týždeň: 583
Stiahnutia celkovo: 831
Operačný systém: Windows 98/ME/NT/2000/XP/2003/Vista/7
Veľkosť: 46,41 MB
Dátum vydania: 2.05.2012

Komentáre

Podobné programy