Instaluj.sk » Hry » Arkády » Síla lásky

Síla lásky

Síla lásky najnovšia verzia
Manželia Káťa a Robert a ndash; dve hrdličky, dve zamilované duše. Jedna žije len pre tú druhú. A teraz ich čaká tá najťažšia skúška a ndash; odlúčenie. Nešťastná náhoda zapríčinila, že od seba boli odtrhnutí. Každého z nich zavial osud na iné miesto. Stretnú sa ešte niekedy-To sa ešte len uvidí. Veď nádej umiera posledná a hellip;

Káťa a Robert sa čoskoro po svadbe presťahovali do domu svojho dedka. Ani jeden z nich však nečakal, že čoskoro zistí, kam sa podel posledný obyvateľov tohto opusteného sídla. Pri vypratanie obydlia sa Robertovi podarilo nájsť podivnú vec. Glóbus. Práve ten každého z nich odvial na celkom inú planétu. Káťa sa ocitla v krajine farmárov. Sama. Bez Roberta. Tunajší poľnohospodári jej sľúbi, že jej manžela pomôžu nájsť. Musí im však pomôcť s ich farmou. A tak sa Káťa učí kŕmiť sliepky, starať sa o úrodu a vyrábať potraviny.

Vyzkoušejte si, aké to je byť farmárom v úplne neznámej krajine. Naučte sa hospodáriť s tým, čo vám nadelí príroda. Musíte sa rozhodovať, aké suroviny použijete na výrobu. Čo si za utŕžené peniaze zaobstaráte najskôr. A musíte sa rozhodovať rýchlo. Inak hrozí, že Roberta zbadáte až za veľmi dlhú dobu. Obstojíte v skúške bystrosti a rozhodnosti-Pomôžte mladým manželom nájsť stratenú lásku!

Čeká Na vás-

Úžasná grafika

Cez 90 úrovní v 5 světech

Zábava zaručena


Požadavky-Windows XP/Vista/7/8, procesor 1 GHz a vyšší, 1 GB RAM, DirectX , 337 MB voľného miesta na disku. Doporučená je myš a zvuková karta.Informácie o súbore:

Licencia: zdarma na vyskúšanie
Výrobca: Špidla Data Processing
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 862
Stiahnutia celkovo: 1011
Operačný systém: Windows XP/Vista/7/8
Veľkosť: 123,38 MB
Dátum vydania: 30.09.2013

Nebaví vás už sťahovať kopu megabajtov ? Na našej stránke zahraj.sk si môžete zahrať postrehové hry zadarmo a hneď, bez inštalácie !

Ďalšie kvalitné hry na stiahnutie si môžete pozrieť na stránke GameZona.sk

Komentáre

Podobné programy