Instaluj.sk » Hry » Arkády » Youda Survivor Pack

Youda Survivor Pack

Youda Survivor Pack najnovšia verzia
Výnimočná antivírusová ochrana

Antivirová ochrana, ktorá sa automaticky aktualizuje, aby vás mohla chrániť pred neustále sa vyvíjajúcimi hrozbami. Tak ako hackeri vyvíjajú nové techniky, výskumné laboratóriá AVG neustále spracovávajú nové dáta, aby mohli vytvoriť nové ochranné opatrenia pre automatické použití.

Hrajte hry a surfujte po internete bez přerusování

Věnujte sa surfovanie po Internete a hranie hier bez prerušovania. Preverovanie funguje aj v čase, keď nie ste pri počítači, spozná, kedy hráte hry a zaistí fungovania zabezpečení iba na pozadí, aby ste mohli hrať bez omezení.

Bezpečné stahování

Před sťahovaním sú súbory skontrolované a vy nemusíte robiť vôbec nič. Aplikácie AVG Anti-Virus vás ochráni aj pri výmene súborov prostredníctvom populárnych sietí pre rýchle zasielanie správ, ako sú MSN a Yahoo.

Bezpečně si prezerajte webové stránky

Chcete vyhľadávať a surfovať, nechcete sa ale nikdy dostať na žiadne infikované webové stránky. Aplikácie AVG vám pomôže a zreteľne vás upozorní na riziká, pred ktorými vás tiež ochrání.

Na Facebooku zdieľajte svoje zážitky, nie viry.

V systému chránenom aplikáciami AVG môžete chatovať s priateľmi a posielať im správy prostredníctvom siete Facebook aj iných sociálnych sietí s vedomím, že bezpečnosť každej stránky a odkazu sa kontroluje. Od priateľov žiadny nebezpečný odkaz nedostanete a ndash; a ani vy im žiadny nepošlete!

Ochrana Sociálnych sietí AVG

Bezplatná podpora od ochotných techniků

Společnost AVG má pochopenie pre vašu potrebu zabezpečiť si bezpečné pripojenie na web bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate a aká je denná doba a ndash; našou úlohou je zabezpečiť vám pokoj 24 hodín denne, 7 dní v týždni.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: Youdagames
Jazyk: Anglický
Stiahnutia za týždeň: 841
Stiahnutia celkovo: 1047
Operačný systém: Windows XP/Vista/7
Veľkosť: 206,60 MB
Dátum vydania: 15.05.2012

Nebaví vás už sťahovať kopu megabajtov ? Na našej stránke zahraj.sk si môžete zahrať postrehové hry zadarmo a hneď, bez inštalácie !

Ďalšie kvalitné hry na stiahnutie si môžete pozrieť na stránke GameZona.sk

Komentáre

Podobné programy