Instaluj.sk » Hry » Adventúry a RPG » Záchvěv - Zlý duch

Záchvěv - Zlý duch

Záchvěv - Zlý duch najnovšia verzia
Získali ste rozprávkové dedičstvo. Panské sídlo na anglickom vidieku. Má to ale háčik. V dome spolu s vami býva aj nepozvaný hosť a ndash; strašidelný duch. Prečo si vybral práve váš dom-Čo ho drží vo svete ľudí a nedovolí mu nájsť večný pokoj-Na to musíte prísť! Skôr, než sa vám stane niečo zlé!

Obdrželi Ste list. Ste jediným právoplatným dedičom panského sídla na opustenom anglickom ostrove. A tak sa vydávate ho prvýkrát navštíviť. Čoskoro spoznáte, že sa tu dejú skutočne podivné veci a ndash; v dome straší. Vzduchom znenazdajky lietajú kusy nábytku, zrkadlá sa triešti na kúsky, vchod vám zatarasí behom okamihu oheň. Niekto si s vami hrá. A tým niekým je zlý duch Poltergeist. Zistíte, prečo sa držia práve vnútri tohto sídla-A dokážete nájsť cestu z domu hrôzy skôr, než vás postihne smrteľná a bdquo; nehoda a ldquo;-

Hra, ktorá vás pohltí a spôsobí vám mrazenie v chrbte. Vžite sa do úlohy hlavného hrdinu a prežite horor na vlastnej koži. Zahrajte si Zlého ducha. Budete sa skutočne báť!

Čeká Na vás-

Kultový horor o domu hrůzy

Plno nadprirodzených sil

nervydrásající hudba

Realistické filmovej trikyPožiadavky-Windows XP/Vista/7/8, procesor 1,6 GHz a vyšší, 1 GB RAM, DirectX, 580 MB voľného miesta na disku. Doporučená je myš a zvuková karta.Informácie o súbore:

Licencia: zdarma na vyskúšanie
Výrobca: Špidla Data Processing
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 971
Stiahnutia celkovo: 1123
Operačný systém: Windows Vista/7/8
Veľkosť: 387,05 MB
Dátum vydania: 14.10.2013

Nebaví vás už sťahovať kopu megabajtov ? Na našej stránke zahraj.sk si môžete zahrať adventúry zadarmo a hneď, bez inštalácie !

Ďalšie kvalitné hry na stiahnutie si môžete pozrieť na stránke GameZona.sk

Komentáre

Podobné programy