Instaluj.sk » Hry » Adventúry a RPG » Zloději duší

Zloději duší

Zloději duší najnovšia verzia
Boli sme so sestrou samy doma. Užívali sme si vzácne chvíle pokoja a pohody. Večerné idylu však narušilo vyčíňania neznámych zloduchov, ktorí sa vlámali do nášho domu. Počula som, ako sestra zúfalo volá o pomoc. Keď som sa konečne dostala do jej izby, bola preč. Tí darebáci ju uniesli! Pomôžte mi ju nájsť a zachrániť moju milovanú sestru. Prosím!
Slyšela Som z vedľajšej izby volať vyľakanú Lily. Potom zazneli sva výstrely. Jeden z nich zničil zámok dverí natoľko, že som zostala uväznená vo svojom vlastnom izbe. Búšila som na dvere izby a kričala ako zmyslov zbavená. Bolo to šialené. Má úbohá sestrička bola v nebezpečenstve a ja jej nemohla pomôcť. Potom náhle zavládlo hrobové ticho. V tú chvíľu mojej napadlo, že Lily už je zrejme po smrti. Než sa mi podarilo dostať von z mojej izby, bolo po všetkom. Má sestrička zmizla. Po lupičoch nebolo ani chýru ani slychu. Pomôžte mi prísť na to, čo sa stalo! Vydajte sa po stopách darebákov, ktorí uniesli moju milovanú sestru, a zachráňte ju!
Hledejte A zbierajte všetky ukryté predmety. Zistite, k čomu slúži. Premýšľajte a učte e kombinovať nájdené veci medzi sebou a vytvárať predmety nové. Hru vám spríjemní aj minihry, pri ktorých budete musieť zapojiť sedliacky rozum, aj pokročilých matematické hlavolamy. Ak si nebudete vedieť s niektorým úlohou rady, je pre vás pripravená intuitívne nápoveda. Ak ju však po čas hrania nevyužijete, získate špeciálne ocenenie! Ste pripravení na túto výzvu-
Ve hre na vás čaká-

Hororový příběh
Napínavé pátrání
Nečakané rozuzlení
Veľa miniher

Požadavky-Windows XP/Vista/7, procesof 1.0 GHz a vyšší, 512 MB RAM, DirectX, 516 MB voľného miesta na disku. Doporučená je myš a zvuková karta.Informácie o súbore:

Licencia: zdarma k vyzkoušení
Výrobca: Špidla Data Processing
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 848
Stiahnutia celkovo: 1273
Operačný systém: Windows XP/Vista/7
Veľkosť: 272,60 MB
Dátum vydania: 26.11.2012

Nebaví vás už sťahovať kopu megabajtov ? Na našej stránke zahraj.sk si môžete zahrať adventúry zadarmo a hneď, bez inštalácie !

Ďalšie kvalitné hry na stiahnutie si môžete pozrieť na stránke GameZona.sk

Komentáre

Podobné programy