Instaluj.sk » Internet a Siete » Komunikácia » MSN Messenger

MSN Messenger

MSN Messenger najnovšia verzia
Pomocou programu MSN Messenger môžete v reálnom čase konverzovať online s priateľmi, rodinou alebo kolegami prostredníctvom textových či zvukových konverzácií, alebo dokonca videokonverzácie. Program MSN Messenger je rýchlejší ako e-mail, ponúka unikátne možnosti konverzácie a je dokonalou voľbou, ak sa nemôžete zúčastniť osobně.

Využite špeciálnu ponuku kamery s vysokým rozlíšením a ndash; Začnite využívať produkty pre Messenger aj vy. Vďaka tejto vianočnej ponuke môžete uskutočňovať audiovizuálne volania vo vysokom rozlíšení a zdieľať všetky čarovné okamihy s priateľmi a rodinou.

Chatovanie s priateľmi v službe Facebook a ndash; Zistite, ako môžete prepojiť službu Facebook s programom Messenger a získať nepretržitý prístup ku všetkým priateľom v službe Facebook a programu Messenger.

Získajte program Messenger pre Windows Phone alebo telefón so systémom Android a ndash; Program Messenger je teraz bezproblémovo integrovaný do Windows Phone, a spája tak zasielanie rýchlych správ a textových správ. Teraz je navyše dostupný aj pre systém Android. Zistite, ako ho môžete získať zadarmo.
Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo
Výrobca: Microsoft
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 24236
Stiahnutia celkovo: 25401
Operačný systém: Windows XP/Vista/7
Požiadavky: 486DX/66 alebo vyšší, 10 MB HDD
Veľkosť: 1,18 MB
Dátum vydania: 29.02.2012

Komentáre

Podobné programy