Instaluj.sk » Internet a Siete » Komunikácia » Windows Live Essentials

Windows Live Essentials

Windows Live Essentials najnovšia verzia
Objavte ďalšie možnosti práce so systémom Windows v počítači s bezplatnými programy spoločnosti Microsoft pre fotografie, filmy, zasielanie rýchlych správ, e-maily, sociálne siete a pod Táto nová verzia služby Windows Live Essentials vyžaduje systém Windows 7 alebo Windows Vista.

Messenger
Udržujte kontakt s ľuďmi, na ktorých vám najviac záleží a ndash; pomocou počítača, telefónu alebo webu. Zdieľajte fotografie a videá pri chatovaní a zobrazujte najnovšie aktualizácie od svojich přátel.
Fotogaléria
Získajte skvelé nástroje pre usporiadanie, úpravu a zdieľanie fotografií a videí. Vytvárajte ohromujúci panoramatické fotografie, videá a prezentácie a publikujte je online.
Movie Maker
Premeňte fotografie a videá na hotové filmy, ktoré možno ľahko zdieľať. Pridávajte špeciálne efekty, prechody, zvuk a titulky, pomocou ktorých dodáte príbehu styl.
Mail
Efektívne spravujte viac e-mailových účtov, kalendára a kontakty a ndash; aj keď ste offline. S využitím skvelého nástroja navyše môžete pomocou e-mailu zdieľať veľké množstvo fotografií, bez toho aby ste zapĺňali zložku Doručená pošta niektorého uživatele.
a ďalšie služby!Informácie o súbore:

Licencia: zdarma
Výrobca: Microsoft
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 2398
Stiahnutia celkovo: 2561
Operačný systém: Windows Vista/7/8
Požiadavky: Microsoft .NET Framework 2.0 a vyšší
Veľkosť: 158,82 MB
Dátum vydania: 5.10.2012

Komentáre

Podobné programy