Instaluj.sk » Internet a Siete » Komunikácia » Skype

Skype

Skype najnovšia verzia
Buďte si nablízku vďaka hlasovým hovorom a videohovor! Nainštalujte si nový Skype pre systém Windows do svojho počítača.

Volání Iným ľuďom pomocou Skype je zadarmo, takže s nimi môžete hovoriť kedykoľvek a ndash; nielen pri výnimočných príležitostiach. Spojte sa počas ciest s mamou, pošlite videopolibek na dobrú noc svojmu partnerovi, ktorý je práve na pracovnej ceste, alebo Skype využite pre bežné hovory a rýchle získanie informácií. A ak poznáte ľudí, ktorí Skype nepoužívajú, môžete im tiež zavolať zo skype na mobilný telefón za naozaj výhodné ceny.

Co je nové v tejto verzii skype

Sledujte kanály príspevkov siete Facebook a zavolajte svojim priateľom alebo im napište.

Skupinové videohovory beta-Spojte sa s blízkymi ľuďmi a spolupracovníkmi pomocou videa.

Automatické obnovenie prerušených hovorů.

Nové jednoduchšie ovládání.

Pořiďte si skúšobnú predplatné zadarmo a vyskúšajte skupinové videohovory beta.

Přihlaste sa do programu Skype 5.10 pre systém Windows. Kliknite na kontakt, pridajte do konverzácie ďalšie osoby, kliknite na tlačidlo Videohovor av zobrazenej správe vyberte možnosť Skupinový videohovor.

Poznámka-Skupinové videohovory sú funkciou v beta verzii, čo znamená, že sa stále jedná o pracovnú verziu a ndash; môžete ju však bez obáv vyskúšať.

Poznámka-K fungovaniu skupinového videa je potrebné, aby všetci účastníci hovoru používali verzii Skype 5.10 pre systém Windows.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo
Výrobca: Skype Technologies S.A.
Jazyk: Český
Stiahnutia za týždeň: 32767
Stiahnutia celkovo: 441576
Operačný systém: Windows 2000/XP/2003/Vista/7
Veľkosť: 18,44 MB
Dátum vydania: 20.07.2012

Komentáre

Podobné programy