Instaluj.sk » Audio a Video » Multimediálne prehrávače » PowerDVD

PowerDVD

PowerDVD najnovšia verzia
PowerDVD je celosvetovo uznávaný softvérový DVD prehrávač, ponúkajúci maximálny zážitok pri prehrávaní videa a zvuku na PC. Používa prednú technológie na zistenie najvyššej možnej kvality sledovania a počúvania na PC, je vybavený ovládacími prvkami s bohatou ponukou na mieru šitých funkcií pre interaktívne sledovanie DVD filmů.

Hlavní rysy

CLEVO (CyberLink Eagle Vision), inteligentný prispôsobenie kontrastu a farieb scén vo filme, k zabezpečenie vynikajúcich a bohatých detailů.

CLPV (CyberLink Pano Vision), technika pre nelineárny úpravu veľkosti, ktorá dokáže zobraziť 4-3 filmy na širokouhlých obrazovkách (a opačne) s veľmi malým zkreslením.

Dynamic Skin Technology, môžete nielen meniť vzhľad užívateľského prostredia výberom z niekoľkých rôznych skinov ktoré sú k dispozícii, ale tiež máte možnosť stiahnuť iné návrhy z webu alebo dokonca vytvoriť vlastné skiny.

Dual Subtitle Display, súčasné zobrazenie dvojitých titulkov na obrazovke. Môžete vybrať ľubovoľné dve jazykové verzie titulků.Tato možnosť je ideálna pre výuku jazyků.

Advanced Playback Options, rad ovládacích prvkov, ktoré vám umožní prezerať DVD tituly podľa vašich predstáv. PowerDVD dokáže posun rýchlosťou až 32-násobku normálnej rýchlosti přehrávání.

CLMEI (Multi-Channel Environment Impression), patentovaná audio technológia vyvinutá firmou CyberLink, ktorá vytvára viackanálový zvuk z ľubovoľnej dvojkanálové audio stopy.

Dolby Virtual Speakers (DVS), Prirodzený, realistický priestorový zvuk aj s použitím iba dvoch reproduktorů.

Audio Time Stretch, špeciálne algoritmus na prehrávanie zvuku rýchlosťou 0.5x až 2x normálnej rýchlosti, bez skreslenia výšky tónů.

24/96 LPCM Direct Output.

DivX Decoder, môžete tak prehrávať vaše obľúbené DivX video súbory, bez potreby extra kodeku.

Záložky, ľahko sa môžete vracať k obľúbeným pasážím.

Nastaviteľný Video Profile a Color Cast Controls, výber niektorého z predvolených video profilov (Original, Vivid, Brigit, Theater) alebo vytvorenie vlastného profilu priamou úpravou jasu, kontrastu a nasýtenia v konfiguračnom menu.

Rozsáhlá podpora Dolby Audio-

Dolby Digital EX 6.1/7.1

Dolby Headphone

Dolby ProLogic II

DTS Digital Surround.

SRS TruSurround XT.

Verze Deluxe umožňuje oproti verzii štandard navyše predovšetkým-

prehrávanie DivX Pro, CPRM, VCPS souborů

DVD-AUDIO playback

MLP Decoding

DTS Decoding

obsahuje navyše Dolby Virtual Speaker a DTS Digital Suround

Češtinu do CyberLink PowerDVD 12.0.1312.54 si môžete stiahnuť tu.Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo k vyskúšaniu
Výrobca: CyberLink
Jazyk: Anglický
Stiahnutia za týždeň: 6794
Stiahnutia celkovo: 7001
Operačný systém: Windows XP/Vista/7
Veľkosť: 144,24 MB
Dátum vydania: 2.02.2012

Komentáre

Podobné programy