Instaluj.sk » Audio a Video » Multimediálne prehrávače » Zune

Zune

Zune najnovšia verzia
Bezplatný softvér Zune je najlepším spôsobom správy a prehrávanie hudby a filmov v počítači. Objavujte a užívajte si toľko zábavy, koľko zvládnete.

software Zune

Objevte, čo vám chýbalo pri zábave s bezplatnou aplikáciou Hudba video Zune. Prechádzajte, prezerajte, požičiavajte si a kupujte filmy, hudbu a ďalšie multimédia.

Software Hudba video Zune je centrálou digitálnych médií vo vašom počítači, kde prehrávate a spravujete kolekcia hudby a videí, získavate filmy z online obchodu Zune Marketplace a synchronizujete kolekciu so zariadením Zune. Aby bolo toto všetko možné, je potrebné inštalovať a používať softvér Zune.

Díky softvéru Zune je pripojenie, objavovanie a užívanie si zábavy jednoduché a zábavné. Využite túto službu naplno vďaka nasledujúcim funkciám-Quickplay

Rýchle prehrávanie novo pridaných médií, nedávno prehrávaného obsahu a obľúbeného obsahu kolekcie jediným kliknutím myši. Vďaka zoznamu Quickplay môžete prejsť priamo k svojim obľúbeným položkám.

Režim minipřehrávače

V režime minipřehrávače sa okno aplikácie Hudba video Zune obmedzí na základné funkcie-ovládacie prvky prehrávania a zobrazenie informácií o videu alebo albu.
Informácie o súbore:

Licencia: zadarmo
Výrobca: Microsoft
Jazyk: Anglický
Stiahnutia za týždeň: 3637
Stiahnutia celkovo: 14041
Operačný systém: Windows XP/Vista/7
Veľkosť: 3,67 MB
Dátum vydania: 27.04.2012

Komentáre

Podobné programy